─îlenovia

Povedali o zdru┼żen├ş

 • Pre medzin├írodn├║ firmu ako je na┼ía je ve─żmi d├┤le┼żit├ę ma┼ą inform├ície o implement├ícii eur├│pskej legislat├şve na lok├ílnych trhoch a mo┼żnos┼ą komunikova┼ą a chr├íni┼ą┬á z├íujmy┬á na┼íej spolo─Źnosti. Toto by bolo o dos┼ą n├íro─Źnej┼íie, ak by sme neboli ─Źlenmi SZZV. Na ─Źlenstve v┬áSZZV si v├í┼żime predov┼íetk├Żm to, ┼że dost├ívame v─Źasn├ę a preh─żadn├ę inform├ície o tom, ─Źo sa deje na slovenskej sc├ęne. Rovnako oce┼łujeme osobn├Ż pr├şstup k ─Źlenom a ich z├íujmom.

  Štepán Ledvina
  Tetra Pak
 • Hlavnou v├Żhodou SZZV je, ┼że nejde o organiz├íciu, ktorej sme ─Źlenom len pre nejak├║ pomyseln├║ ─Źiarku, ale m├í akt├şvnu ├║lohu vo fungovan├ş spolo─Źnosti na slovenskom trhu. Pre na┼íu spolo─Źnos┼ą je hlavn├í pridan├í hodnota v┬ámonitoringu legislat├şvy, ─Źi u┼ż slovenskej alebo eur├│pskej. Z├írove┼ł m├íme prostredn├şctvom SZZV mo┼żnos┼ą sa akt├şvne z├║─Źast┼łova┼ą legislat├şvneho procesu s┬áre├ílnou vidinou toho, ┼że sa d├í nie─Źo dosiahnu┼ą. V┬áneposlednom rade mus├şm vyzdvihn├║┼ą person├ílne obsadenie SZZV a z├írove┼ł pr├şjemn├║ atmosf├ęru medzi samotn├Żmi ─Źlenmi.

  Ond┼Öej ┼áirok├Ż
  Intersnack
 • "SZZV je dlhodob├Żm k─ż├║─Źov├Żm partnerom pre na┼íe aktivity na Slovensku. Oce┼łujeme nielen profesionalitu poskytovan├Żch slu┼żieb, ale tie┼ż pr├ícu v duchu vz├íjomnej d├┤very a spolupr├íce. Pre spolo─Źnos┼ą LÔÇśOreal, ktor├í je l├şdrom v oblasti kozmetiky, je tak├Żto typ partnerstva strategick├Ż."

  Petr Štepánek
  LÔÇÖOreal
 • ÔÇ×Pre spolo─Źnos┼ą Pernod Ricard Slovakia je akt├şvna ├║─Źas┼ą v SZZV v├Żznamn├Żm pr├şnosom. Pr├şm hraje oblas┼ą legislat├şvy, ale zdru┼żenie sa anga┼żuje v cel├ę rade ─Ćal┼í├şch oblast├ş, v poslednej dobe napr├şklad o trval├║ udr┼żite─żnos┼ą. SZZV m├í profesion├ílne vedenie a v├Żznamn├Ż rozmer a reprezentat├şvnos┼ą, ─Źo umo┼ż┼łuje realizova┼ą dlhodob├ę z├ímery v prospech budovania na┼íich zna─Źiek. Osobne oce┼łujem aj pr├şle┼żitos┼ą pravide─żn├ęho networkingu s l├şdermi naprie─Ź jednotliv├Żmi odbormi.ÔÇť

  Erik ─î├ş┼żek
  Pernod Ricard Slovakia
 • ÔÇ×Zdru┼żenie sa od roku 2016, kedy sme do┼ł vst├║pili, stalo na┼íim spo─żahliv├Żm a nenahradite─żn├Żm partnerom. Z├║─Źast┼łujeme sa viacer├Żch pracovn├Żch skup├şn, ako s├║ sekcia pre detsk├║ v├Ż┼żivu, ─Źi sekcia pre plant-based food, ktor├ę otv├íraj├║ pr├şle┼żitosti rozvoja kateg├│rie a┬áz├írove┼ł vyty─Źuj├║ nov├ę etick├ę ┼ítandardy v┬ádan├Żch oblastiach. Pr├íca v sekcii Slicpen n├ím zase umo┼ż┼łuje by┼ą v┬ápopred├ş zodpovedn├ęho a udr┼żate─żn├ęho pr├şstupu zna─Źiek k┬á┼żivotn├ęmu prostrediu. SZZV je pre n├ís ochrancom zna─Źiek, prv├Żm zdrojom overen├Żch inform├íci├ş o┬áaktu├ílnych v├Żzvach ─Źi pr├şle┼żitostiach a┬áre┼ípektovan├Żm partnerom ┼ít├ítnych autor├şt.ÔÇť

  Marián Jánoš
  Danone

─îlenovia

Alfa Bio


BAT


Coca Cola


Danone


Dr. Oetker


Elopak


Ferrero


Henkel


Hero


Intersnack


JDE


JNJ


JTI


Kofola


L'oreal


McCarter


McDonalds


Mondelez


Nestl├ę


Pernod Ricard


P&G


Philip Morris


SIG


Syr├íre┼ł Bel


Tetra Pak


Imperial Tobacco


Unilever


Upfield


Zott


─îo z├şska ─Źlen

 • monitoring n├írodnej a eur├│pskej legislat├şvy
 • zap├íjanie sa do sektorov├Żch diskusi├ş v podmienkach Slovenskej republiky ako aj Eur├│pskej ├║nie
 • zast├║penie z├íujmov v rokovaniach s autoritami
 • poradenstvo v oblastiach sektorov zast├║pen├Żch v zdru┼żen├ş
 • pr├şle┼żitos┼ą pre networking

CHCETE SA STA┼Ą ─îLENOM?

Aktu├ílne zastupujeme z├íujmy 29 spolo─Źnost├ş spolu s viac ako 7.000 zamestnancami a s obratom viac ako 1,5 miliardy eur. Pridajte sa k n├ím. Spolu sme silnej┼í├ş. Spolu dok├í┼żeme viac.

KONTAKUJTE NÁS
Sloven─Źina