Členovia

Povedali o združení

 • Pre medzinárodnú firmu ako je naša je veľmi dôležité mať informácie o implementácii európskej legislatíve na lokálnych trhoch a možnosť komunikovať a chrániť  záujmy  našej spoločnosti. Toto by bolo o dosť náročnejšie, ak by sme neboli členmi SZZV. Na členstve v SZZV si vážime predovšetkým to, že dostávame včasné a prehľadné informácie o tom, čo sa deje na slovenskej scéne. Rovnako oceňujeme osobný prístup k členom a ich záujmom.

  Štepán Ledvina
  Tetra Pak
 • Hlavnou výhodou SZZV je, že nejde o organizáciu, ktorej sme členom len pre nejakú pomyselnú čiarku, ale má aktívnu úlohu vo fungovaní spoločnosti na slovenskom trhu. Pre našu spoločnosť je hlavná pridaná hodnota v monitoringu legislatívy, či už slovenskej alebo európskej. Zároveň máme prostredníctvom SZZV možnosť sa aktívne zúčastňovať legislatívneho procesu s reálnou vidinou toho, že sa dá niečo dosiahnuť. V neposlednom rade musím vyzdvihnúť personálne obsadenie SZZV a zároveň príjemnú atmosféru medzi samotnými členmi.

  Ondřej Široký
  Intersnack
 • "SZZV je dlhodobým kľúčovým partnerom pre naše aktivity na Slovensku. Oceňujeme nielen profesionalitu poskytovaných služieb, ale tiež prácu v duchu vzájomnej dôvery a spolupráce. Pre spoločnosť L‘Oreal, ktorá je lídrom v oblasti kozmetiky, je takýto typ partnerstva strategický."

  Petr Štepánek
  L’Oreal
 • „Pre spoločnosť Pernod Ricard Slovakia je aktívna účasť v SZZV významným prínosom. Prím hraje oblasť legislatívy, ale združenie sa angažuje v celé rade ďalších oblastí, v poslednej dobe napríklad o trvalú udržiteľnosť. SZZV má profesionálne vedenie a významný rozmer a reprezentatívnosť, čo umožňuje realizovať dlhodobé zámery v prospech budovania našich značiek. Osobne oceňujem aj príležitosť pravideľného networkingu s lídermi naprieč jednotlivými odbormi.“

  Erik Čížek
  Pernod Ricard Slovakia
 • „Združenie sa od roku 2016, kedy sme doň vstúpili, stalo našim spoľahlivým a nenahraditeľným partnerom. Zúčastňujeme sa viacerých pracovných skupín, ako sú sekcia pre detskú výživu, či sekcia pre plant-based food, ktoré otvárajú príležitosti rozvoja kategórie a zároveň vytyčujú nové etické štandardy v daných oblastiach. Práca v sekcii Slicpen nám zase umožňuje byť v popredí zodpovedného a udržateľného prístupu značiek k životnému prostrediu. SZZV je pre nás ochrancom značiek, prvým zdrojom overených informácií o aktuálnych výzvach či príležitostiach a rešpektovaným partnerom štátnych autorít.“

  Marián Jánoš
  Danone

Členovia

BASF


Bolton Czechia


BAT


Budvar


Coca Cola


DanCzek


Danone


Dr. Oetker


Elopak


Ferrero


Henkel


Hero


Intersnack


Imperial Tobacco


JDE


JTI


Kenvue


Kofola


L'oreal


McDonalds


Mondelez


Müller


Nestlé


Pernod Ricard


P&G


Philip Morris


SIG


Staropramen


Syráreň Bel


Tetra Pak


Tchibo Slovensko


Unilever


Upfield


Zott


Čo získa člen

 • monitoring národnej a európskej legislatívy
 • zapájanie sa do sektorových diskusií v podmienkach Slovenskej republiky ako aj Európskej únie
 • zastúpenie záujmov v rokovaniach s autoritami
 • poradenstvo v oblastiach sektorov zastúpených v združení
 • príležitosť pre networking

CHCETE SA STAŤ ČLENOM?

Aktuálne zastupujeme záujmy 29 spoločností spolu s viac ako 7.000 zamestnancami a s obratom viac ako 1,5 miliardy eur. Pridajte sa k nám. Spolu sme silnejší. Spolu dokážeme viac.

KONTAKUJTE NÁS
Slovenčina