Predstavenstvo združenia

Martin Mittner (NESTLÉ)
Martin Mittner (NESTLÉ) Predseda predstavenstva
Martin Mittner je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Prahe a v spoločnosti Nestlé pôsobí od roku 1997 na rôznych pozíciách. Svoje pôsobenie začal v Českej republike, následne pracoval v Nemecku a v Rusku, odkiaľ viedol biznis kulinárskych a mliečnych výrobkov pre trh celého Ruska a regiónu Eurázie. Na čele Nestlé Slovensko je od roka 2013.
Členom predstavenstva SZZV je od roku 2019.
Jana Hečková (PHILIP MORRIS SLOVENSKO)
Jana Hečková (PHILIP MORRIS SLOVENSKO) Podpredsedníčka predstavenstva
Jana Hečková je absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave. Od roku 2003 pôsobila ako koordinátorka európskych záležitostí na Ministerstve financií SR. Od roku 2010 pracuje v spoločnosti Philip Morris Slovakia ako manažér pre regulačné a fiškálne záležitosti.
Členkou predstavenstva SZZV je od roku 2019
Miroslava Klimantová (UPFIELD)
Miroslava Klimantová (UPFIELD) členka predstavenstva
Miroslava je absolventkou Ekonomickej univerzity v Bratislave. Dva roky pôsobila v spoločnosti Coca-Cola HBC ako Key Account Manager. Od mája 2006 pracovala v spoločnosti Unilever, kde prešla cez viaceré obchodné a manažérske pozície. Od roku 2018 viedla spoločnosť Upfield pre Českú republiku a Slovensko.
V rokoch 2017-2019 bola predsedníčkou predstavenstva SZZV.
Pavel Hampejs (UNILEVER)
Pavel Hampejs (UNILEVER) člen predstavenstva
Pavel Hampejs je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Od roku 1999 pracuje v spoločnosti Unilever na rôznych pozíciách. Od júla 2015 je Supply Chain Managerom so zodpovednosťou za Českú republiku a Slovensko.
Členom predstavenstva SZZV je od roku 2019.
Michal Čubrik (COCA-COLA HBC)
Michal Čubrik (COCA-COLA HBC) Člen predstavenstva
Michal Čubrik je absolventom Filozofickej fakulty UK v Bratislave s doktorátom z medzinárodných vzťahov na Univerzite Mateja Bella v Banskej Bystrici. Sedem rokov pracoval v oblasti diplomacie. V spoločnosti Coca-Cola HBC pracuje od roku 2019 na pozícii manažéra vonkajších vzťahov.
Členom Predstavenstva SZZV je od roku 2019.
Erik Čížek (PERNOD RICARD)
Erik Čížek (PERNOD RICARD) Člen predstavenstva
je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Prahe a francúzskej školy biznisu ESC Dijon. V skupine Pernod Ricard pôsobí už od roku 2004 na rôznych pozíciách v oblasti marketingu a obchodu. Funkciu generálneho riaditeľa spoločnosti Pernod Ricard Slovakia zastáva od júla 2013. Členom predstavenstva SZZV sa stal v roku 2016.
Tomáš Kautský (MONDELEZ)
Tomáš Kautský (MONDELEZ) Člen predstavenstva
po skončení štúdií na Fakulte ekonómie Medelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brne od roku 1996 pôsobí na rôznych pozíciách v obchodnom oddelení spoločnosti Mondelez (Kraft Foods). Od roku 2005 je na pozícii National Key Account Manager zodpovedný za klientov spoločnosti v rámci Slovenskej aj Českej republiky. Členom predstavenstva SZZV sa stal v roku 2016.
Roman Kýr (HENKEL SLOVENSKO)
Roman Kýr (HENKEL SLOVENSKO) Člen predstavenstva
pôsobil na manažérskych pozíciách v spoločnostiach Bestfoods a Ferrero. Od roku 2001 pracuje v spoločnosti Henkel, kde zastával viaceré pozície v rámci Európy. Od marca 2017 vykonáva funkciu General Managera spoločnosti Henkel pre Laundry a Home Care v Českej republike a na Slovensku.
Marián Jánoš (DANONE/NUTRICIA)
Marián Jánoš (DANONE/NUTRICIA) Člen predstavenstva
Marián je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave a získal titul MBA v na Universtity of New York. V minulosti pôsobil 15 rokov v spoločnosti Mars, kde začínal v absolventskom programe ako graduate trainee a postupne sa venoval marketingu, kde pôsobil na pozíciách Marketing director, Sales director a v roku 2015 sa stal generálnym riaditeľom Mars pre Česko a Slovensko. Do spoločnosti Danone nastúpil v septembri 2016 ako Country Manager za Česko a Slovensko a od júla 2017 je Country manager pre Česko, Slovensko a Maďarsko.
Členom predstavenstva SZZV je od novembra 2017.
Martin Tomovčík (PROCTER & GAMBLE)
Martin Tomovčík (PROCTER & GAMBLE) Člen predstavenstva
Martin je absolventom odboru biológia na Univerzite Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia pôsobil ako konzultant Ekotoxikologického centra. Od roku 2011 pracuje v spoločnosti Procter & Gamble, kde zodpovedá za oblasť regulatory affairs pre Českú republiku a Slovensko.
Martin bol do roku 2016 podpredsedom predstavenstva SZZV a členom predstavenstva je opäť od novembra 2017.

Stála kancelária

Výkonný riaditeľ
Výkonný riaditeľĽubomír Tuchscher
pôsobí v oblasti komunikácie viac ako 10 rokov. Zodpovedal za riadenie vzťahov s verejnosťou v SPP vrátane obdobia počas plynovej krízy 2009 a riadil odbor pre vzťahy s verejnosťou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR v rokoch 2010-2012, kde sa podieľal na budovaní vzťahov s tretími stranami. Pôsobil ako konzultant agentúry Neopublic Porter Novelli. Od mája 2014 je pôsobil ako poverený výkonný riaditeľ SZZV a od mája 2015 ako riadny výkonný riaditeľ.