Členovia predstavenstva

Výkonný riaditeľ
Výkonný riaditeľĽubomír Tuchscher
pôsobí v oblasti komunikácie viac ako 10 rokov. Zodpovedal za riadenie vzťahov s verejnosťou v SPP vrátane obdobia počas plynovej krízy 2009 a riadil odbor pre vzťahy s verejnosťou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR v rokoch 2010-2012, kde sa podieľal na budovaní vzťahov s tretími stranami. Pôsobil ako konzultant agentúry Neopublic Porter Novelli. Od mája 2014 je pôsobil ako poverený výkonný riaditeľ SZZV a od mája 2015 ako riadny výkonný riaditeľ.
Predseda predstavenstva
Predseda predstavenstvaIvan Pružinec (PROCTER & GAMBLE)
je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave. Od roku 1997 pôsobí v spoločnosti P&G na viacerých pozíciách na Slovensku, v Maďarsku, Českej republike, vo Veľkej Británii, pričom zodpovedal za viaceré globálne projekty spoločnosti. Od roka 2015 je Commercial Director P&G pre celoeurópsky región. Predsedom predstavenstva SZZV je od roku 2016.
Podpredseda predstavenstva
Podpredseda predstavenstvaRóbert Kičina (NESTLÉ)
vyštudoval manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave a City University of Seattle. Od roku 2002 pracoval v Podnikateľskej aliancii Slovenska ako manažér projektov a neskôr ako výkonný riaditeľ Aliancie. Od februára 2015 pracuje v spoločnosti Nestlé Slovensko na pozícii manažéra pre korporátne záležitosti. Členom predstavenstva SZZV sa stal v roku 2015. Podpredsedom predstavenstva sa stal v roku 2016.
Jana Venhartová (UNILEVER)
Jana Venhartová (UNILEVER) Člen predstavenstva
absolvovala Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a postgraduálne štúdium medzinárodného obchodného práva na University of London. V spoločnosti Unilever Slovensko, spol. s r.o. pôsobí od roku 1999 na pozícii právnik, od roku 2008 na pozícii Public Affairs Manager SR. Od roku 2005 je prokuristom spoločnosti. Okrem právnej agendy je zodpovedná za externé vzťahy spoločnosti. Je členkou dozornej rady a predsedníčkou legislatívneho výboru Potravinárskej komory Slovenska a členkou výkonného výboru Slovenského priemyselného združenia pre obaly a životné prostredie. V rokoch 2003-2005 pôsobila v Európskej zamestnaneckej rade Unileveru a v európskej pracovnej skupine Diversity (rovnaké príležitosti). V roku 2010 absolvovala stáž v európskej centrále Unilever Public Affairs v Bruseli.
Erik Čížek (PERNOD RICARD)
Erik Čížek (PERNOD RICARD) Člen predstavenstva
je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Prahe a francúzskej školy biznisu ESC Dijon. V skupine Pernod Ricard pôsobí už od roku 2004 na rôznych pozíciách v oblasti marketingu a obchodu. Funkciu generálneho riaditeľa spoločnosti Pernod Ricard Slovakia zastáva od júla 2013. Členom predstavenstva SZZV sa stal v roku 2016.
Tomáš Kautský (MONDELEZ)
Tomáš Kautský (MONDELEZ) Člen predstavenstva
po skončení štúdií na Fakulte ekonómie Medelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brne od roku 1996 pôsobí na rôznych pozíciách v obchodnom oddelení spoločnosti Mondelez (Kraft Foods). Od roku 2005 je na pozícii National Key Account Manager zodpovedný za klientov spoločnosti v rámci Slovenskej aj Českej republiky. Členom predstavenstva SZZV sa stal v roku 2016.
Petr Šebek(PHILIP MORRIS SLOVAKIA)
Petr Šebek(PHILIP MORRIS SLOVAKIA)Člen predstavenstva
po pôsobení v oblasti médií sa stal pracovníkom pre vonkajšie vzťahy novovytvoreného samosprávneho celku Juhočeský kraj. Po viac ako ôsmych rokoch práce pre samosprávu sa stal poradcom pre regionálny rozvoj a dopravu frakcie ECR v Európskom parlamente. Od roka 20111 pôsobí v spoločnosti PhilipMorris. Členom predstavenstva SZZV sa stal v roku 2015.
Roman Kýr (HENKEL SLOVENSKO)
Roman Kýr (HENKEL SLOVENSKO) Člen predstavenstva
pôsobil na manažérskych pozíciách v spoločnostiach Bestfoods a Ferrero. Od roku 2001 pracuje v spoločnosti Henkel, kde zastával viaceré pozície v rámci Európy. Od marca 2017 vykonáva funkciu General Managera spoločnosti Henkel pre Laundry a Home Care v Českej republike a na Slovensku.
Pavol Trnovec (NUTRICIA)
Pavol Trnovec (NUTRICIA) Člen predstavenstva
je absolventom medicíny na Univerzite Komenského v Bratislave. Pôsobil v spoločnostiach Eli Lilly a GlaxoSmithKline. Od septembra 2016 je Country Managerom spoločnosti Nutricia pre Slovensko.